Календар
« Квітень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
|
Пришкільний табір Сонечко
Список учнів
Гуківської ЗОШ І-ІІІ ст., які оздоровлюватимуться
в пришкільному таборі «Сонечко»
№ п/п
|
Прізвище, ім’я по батькові
|
Клас
|
Категорія
|
1
|
Бобінський Іван Вадимович
|
1
|
|
2
|
Діброва Анатолій Анатолійович
|
1
|
|
3
|
Кушнір Даніїл Янович
|
1
|
|
4
|
Кшевжінський Дмитро Валерійович
|
1
|
|
5
|
Лижник Альбіна Іванівна
|
1
|
|
6
|
Лисакович Софія Віталіївна
|
1
|
|
7
|
Парніцький Артур Анатолійович
|
1
|
|
8
|
Рубановська Катерина Миколаївна
|
1
|
|
9
|
Церковняк Максим Вадимович
|
1
|
|
10
|
Янковська Вероніка Олегівна
|
1
|
|
11
|
Бернадін Владислав Миколайович
|
2
|
|
12
|
Бойко Богдан Сергійович
|
2
|
|
13
|
Грабчак Богдан Павлович
|
2
|
|
14
|
Крук Денис В’ячеславович
|
2
|
|
15
|
Любецька Інга Володимирівна
|
2
|
|
16
|
Чижевський Ростислав В’ячеславович
|
2
|
|
17
|
Чорнюк Богдан Євгенович
|
2
|
|
18
|
Губеліт Денис Олександрович
|
3
|
|
19
|
Жарий Михайло Степанович
|
3
|
Малозабезпечена сім’я
|
20
|
Чекелевич Богдан Вікторович
|
3
|
|
21
|
Войтова Дарія Якимівна
|
4
|
|
22
|
Гащук Олеся Сергіївна
|
4
|
|
23
|
Прокопчук Владислав Валерійович
|
4
|
|
24
|
Пукас Назар Олександрович
|
4
|
|
25
|
Рибак Яна Русланівна
|
4
|
|
26
|
Антонюк Віталій Іванович
|
5
|
|
27
|
Гордієнко Валентин Олегович
|
5
|
|
28
|
Грабовецький Владислав Михайлович
|
5
|
|
29
|
Гуменюк Каріна Анатоліївна
|
5
|
|
30
|
Жарий Владислав Степанович
|
5
|
Малозабезпечена сім’я
|
31
|
Косінський Денис Едуардович
|
5
|
|
32
|
Мазур Владислав Іванович
|
5
|
|
33
|
Озарєв Віталій Олегович
|
5
|
|
34
|
Чекелевич Аліна Вікторівна
|
5
|
|
35
|
Чинник Дмитро Миколайович
|
5
|
|
36
|
Яровий Ростислав Сергійович
|
5
|
|
37
|
Більчук Юлія Юріївна
|
6
|
|
38
|
Журавльова Кристина Анатоліївна
|
6
|
|
39
|
Журбенко Катерина Русланівна
|
6
|
|
40
|
Ільчук Наталія Борисівна
|
6
|
|
41
|
Лісовський Андрій Вікторович
|
6
|
|
42
|
Сафронов Євген Сергійович
|
6
|
|
43
|
Топольняк Ліана Володимирівна
|
6
|
|
44
|
Чинник Діана Русланівна
|
6
|
|
45
|
Атаманюк Анастасія Павлівна
|
7
|
|
46
|
Баб‘як Каріна Анатоліївна
|
7
|
|
47
|
Гавурська Яна Іванівна
|
7
|
|
48
|
Гучок Юлія Вікторівна
|
7
|
|
49
|
Загородній Віталій Олександрович
|
7
|
Малозабезпечена сім’я
|
50
|
Кунинець Анастасія Василівна
|
7
|
|
51
|
Макогон Сергій Віталійович
|
7
|
|
52
|
Сафронов Юрій Сергійович
|
7
|
|
53
|
Слободян Маріна Олегівна
|
7
|
|
54
|
Стрільчук Зоряна Вікторівна
|
7
|
|
55
|
Аліварський Віталій Анатолійович
|
8
|
|
56
|
Більчук Марія Юріївна
|
8
|
|
57
|
Бобінська Маріна Вадимівна
|
8
|
|
58
|
Гоцуляк Роман Васильович
|
8
|
|
59
|
Грабовецька Вікторія Михайлівна
|
8
|
|
60
|
Лісовська Неля Олегівна
|
8
|
|
61
|
Настюк Руслан Ігорович
|
8
|
|
62
|
Парніцький Олег Анатолійович
|
8
|
|
63
|
Слободян Юлія Олегівна
|
8
|
|
64
|
Тимовський Денис Валерійович
|
8
|
Малозабезпечена сім’я
|
65
|
Турій Михайло Сергійович
|
8
|
|
66
|
Шевчук Денис Михайлович
|
8
|
|
67
|
Якимчук Ольга Василівна
|
8
|
|
68
|
Волощук Микола Сергійович
|
9
|
|
69
|
Кунінець Юрій Анатолійович
|
9
|
|
70
|
Кунинець Віталій Васильович
|
9
|
|
71
|
Мазар Іванна Василівна
|
9
|
|
72
|
Оконна Іванна Русланівна
|
9
|
|
73
|
Рубановська Вікторія Олександрівна
|
9
|
|
74
|
Снігур Аліна Олександрівна
|
9
|
|
75
|
Толкачов Максим Володимирович
|
9
|
|
76
|
Чорнюк Владислав Олегович
|
9
|
|
77
|
Бойко Валентин Вікторович
|
10
|
|
78
|
Бойко Маріна Анатоліївна
|
10
|
|
79
|
Дольний Юрій Русланович
|
10
|
|
80
|
Загородня Анастасія Олександрівна
|
10
|
Малозабезпечена сім’я
|
81
|
Макогон Аліна Віталіївна
|
10
|
|
82
|
Метельницька Ілона Валентинівна
|
10
|
|
83
|
Підгірний Руслан Станіславович
|
10
|
|
84
|
Придрик Михайло Сергійович
|
10
|
|
85
|
Старух Оксана Леонідівна
|
10
|
|
86
|
Шевчук Олександр Леонідович
|
10
|
|
87
|
Якимчук Євген Васильович
|
10
|
|
Директор школи: О.Г. Чорнюк
|
РЕЖИМ РОБОТИ ТАБОРУ «СОНЕЧКО»
9.30 – 10.00 – ранкова лінійка
10.00 – 11.00 – трудовий десант
11.00 – 12.00 – ігри, змагання
12.00 – 13.00 – розвивальні творчі заняття
13.00 – 14.00 – обід
14.00 – 15.00 – презентаційний калейдоскоп діяльності
03.06.2014
«Сьогодні у таборі»
9.30 – 10.30 - Урочисте відкриття табору.
10.30 – 12.00 - Музичний марафон
12.00 – 13.00 - Спортивні змагання
13.00 – 14.00 - Обід
14.00 – 15.00 - Презентаційний калейдоскоп
03.06.2014
«Сьогодні у таборі»
9.30 – 10.00 - Ранкова лінійка
10.00 – 11.00 - Трудовий десант
11.00 – 13.00 - Майстер – клас «Чарівний гребінець» (для дівчаток);Лицарський турнір (для хлопчиків)
13.00 – 14.00 - Обід
14.00 – 15.00 - Презентаційний калейдоскоп
05.06.2014
«Сьогодні у таборі»
9.30 – 10.00 - Ранкова лінійка
10.00 – 11.00 - Трудовий десант
11.00 – 13.00 - Майстер-клас від візажистів (для дівчаток); Шашковий турнір (для хлопчиків)
13.00 – 14.00 - Обід
14.00 – 15.00 - Презентаційний марафон
06.06.2014
«Сьогодні у таборі»
9.30 – 10.00 - Ранкова лінійка
10.00 – 11.00 - Трудовий десант
11.00 – 13.00 - Кулінарський майстер-клас (для дівчаток); Козацькі забави (для хлопчиків)
13.00 – 14.00 - Обід
14.00 – 15.00 - Презентаційний марафон
Примірне перспективне меню сухпайка для пришкільних таборів
Страви і продукти
|
Вихід ,шт.,гр
|
Ціна за 1кг
|
Вартість,грн
|
субота
|
|
|
|
-огірок ,помідора різані
|
50/50
|
Огірок-6.0
Помідора-20,00
|
1,30
|
-бутерброд (масло ,ковбаса копчена ,сир твердий)
|
30/10/30/20
|
Батон-8,0
Масло-52,00
Ковбаса-64,00
Сир-70,00
|
4,08
|
-яйце варене
|
1шт
|
Яйце куряче-0,50
|
0,50
|
-печиво
|
100
|
Печиво-30,00
|
3,00
|
-фрукти (яблуко)
|
1шт(200гр)
|
Яблука-16,00
|
3,20
|
-сік
|
1шт (200гр)
|
Сік-18,50
|
3,70
|
всього
|
|
|
15,78
|
неділя
|
|
|
|
-помідора різана
|
100
|
Помідора-20,00
|
2,0
|
-бутерброд з м»ясними консервами промислового виробництва
|
30/40
|
Батон-8,00
Паштет (курячий,свинний)
|
1,60
|
-сирок плавлений
|
1шт(100гр)
|
Сирок-5,00
|
5,00
|
-вафлі
|
100
|
Вафлі-28,00
|
2,80
|
-холодний чай промислового виробництва
|
250
|
Чай «Nestea»-26,00
|
6,50
|
всього
|
|
|
17,90
|
субота
|
|
|
|
-огірок різаний
|
100
|
Огірок-6,00
|
0,60
|
-бутерброд з маслом і сиром
|
30/10/20
|
Батон-8,0
Масло-52,00
Сир-60,00
|
1,96
|
-ковбаса копчена
|
50
|
Ковбаса-68,00
|
3,40
|
-йогурт
|
1шт(115гр)
|
Йогурт-4,75
|
4,75
|
-булочка
|
1шт (100гр)
|
Булочка-3,00
|
3,00
|
-сік
|
1шт (200гр)
|
Сік-18,50
|
3,70
|
всього
|
|
|
17,41
|
неділя
|
|
|
|
-помідора різана
|
100
|
Помідора-20,00
|
2,00
|
-бутерброд з рибними консервами промислового виробництва
|
30/40
|
Батон-8,00
Паштет шпротний-
|
1,46
|
-яйце варене
|
1шт
|
Яйце куряче-0,50
|
0,50
|
-печиво
|
100
|
Печиво-21,00
|
2,10
|
-фрукти (банан )
|
100
|
Банан-24,00
|
2,40
|
-чай промислового виробництва
|
250
|
Чай «Lipton»-26,00
|
6,50
|
всього
|
|
|
14,96
|
|
Документація пришкільного табору
|
Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|