У нашому ліцеї стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад! Змагання розпочали знавці української мови та літератури, які боролися за першість у громаді та можливість представляти наш край на обласному рівні. Бажаємо вчителям словесникам та учасникам олімпіади натхнення, міцних знань і перемоги!
Доброю традицією нашого ліцею стало святкування Всесвітнього дня доброти. Це так просто, весело та цікаво, адже варто лише зробити якусь добру справу. Сьогодні, як ніколи, важливо творити добро не лише якогось окремого дня, а перетворити це у щоденну звичку. Для наймолодших учнів нашого ліцею було проведено тренінг "Добрі справи прикрашають людину", метою якого було розповісти дітям, що робити добрі справи дуже просто, але надзвичайно важливо. Виховання емпатії до оточуючих, співчуття та бажання допомогати у складних ситуаціях стало основним компонентом тренінгу. Діти складали правила доброти, побували в "майстерні" Майстрика, малювали "Калейдоскоп добрих справ". Створили міні-проєкт "Чарівна книга доброти", склали прислів'я про добро і доброту. Працювали з цеглинками Lego "Ми добрі діти". А також брали участь у вікторині "Серце доброти". На завершення тренінгу діти отримали завдання написати розповідь "Я
... Читати далі »
З метою військово - патріотичного виховання учнівської молоді минулого тижня до восьмикласників Гуківського ліцею завітав військовослужбовець ЗСУ, батько учениці 8 класу Оксани Жарої - Степан Іванович Жарий, який був учасником бойових дій на Сході України в зоні АТО (2017-2019р.р.) і нині перебуває на військовій службі - війні... Під час зустрічі діти дізналися про будні наших захисників, про солдатську дружбу, патріотизм, незламність українських військових. Гість розповів дітям за які заслуги в період війни отримав нагороди : 2017-2019р.р. - АТО, Схід, Донецька область- нагороджений медаллю "Ветеран війни" (2018р.); 2022р. - медаллю "За заслуги" і медаллю "За честь, за славу, за народ". Степан Іванович почув слова подяки і шани від учнівського колективу, педагогічних працівників за мужність, силу волі, витривалість. Щирі слова подяки, малюнки, листи-подяки, окопні свічки, солодощі передали учні Гуківського ліцею військовим-побратимам військов
... Читати далі »
Цього року вкотре у нашому ліцеї відбувся щорічний комплексний захід направлений на одночасну і всесторонню роботу з протидії булінгу. Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу відбулися правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування школярів, їх батьків, вчителів та інших учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та вироблення в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу. У кожному класі відбулися години спілкування та тренінги з протидії булінгу: "Булінг - ні!" - 5 клас, "Школа без булінгу - викреслимо його з життя" - 6 клас, "Я, ти, ві, вона - дружня, шкільна сім'я" - 7 клас, "Скажи - "НІ!" булінгу" - 8 клас, "Спілкуємось без булінгу" - 9 клас, "Булінг важлива проблема серед молоді" - 10 клас, "Стоп булінг" - 11 клас, тощо. Заняття з протидії булінгу охопили усіх здобувачів освіти ліцею та
... Читати далі »
Наші захисники та захисниці - це не просто люди, які проходили військову службу, це люди, які готові своє життя віддати за нашу свободу, за нашу спільну Батьківщину, за кожного з нас. Нажаль, це стало зрозумілим усім лише тепер, коли нашу країну спіткало горе війни. ... Читати далі »
Рятівник... Сьогодні це слово набуло особливого значення, адже щодня наша країна потерпає від загарбника, якому байдужі людські життя. Тому сьогодні, як ніколи, важливо знати як допомогти собі та оточуючим у небезпечних ситуаціях. У нашому ліцеї та усіх його структурних підрозділах ДНЗ, вчергове було проведено тренування з основ цивільного захисту учнів та вихованців.Дуже важливо, щоб діти знали як діяти при сигналі повітряної тривоги, де знаходиться найближче укриття, коли і як рухатися до нього, як поводитись у небезпечних ситуаціях та надати невідкладну допомогу потерпілим. Такі тренінги провели медична сестра ліцею, вчителі, класні керівники та вихователі для усіх дітей громади. Такі заходи проводяться регулярно, адже чітке відпрацювання практичних навичок є запорукою успіху та може врятувати життя.
Уже стало доброю традицією 9 листопада проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови і вшануванню пам’яті Нестора Літописця.Цього року День писемності та мови був, як завжди, досить насиченим.
Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. Конкурси, мовні ігри і турніри спонукали учнів до творчості й пізнання, викликали ще більший інтерес та бажання вчитися, сприяли розвитку креативності, вчили бути спостережливими, кмітливими та винахідливими. Саме сьогодні, в нелегкий час для нашої держави, а особливо для її мови проведені заходи є важливими і актуальними.
Вчителі-словесники Корінець Н.А,Корінець О.В., Соколовська М.А., Ратушняк Н.О. проявили творчу ініціативу, ознайомили з основними заходами, закликали брати активну участь як учнів, так і вчителів. Учні та вчителі Гуківського ліцею та П'ятнича
... Читати далі »
Уже багато років впроваджується у Гуківському ліцеї Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Вона стала невід’ємною складовою національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Виховна система гри «Джура» – це постійна робота у закладі протягом усього навчального року, яка дає можливість залучити до спільної дії школярів, педагогів, батьків, базується на козацьких і пластових традиціях. Така форма виховної роботи з учнями є надзвичайно ефективною та актуальною.
Хмельницька обласна військова адміністрація, Міністерство освіти і науки України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти представляє Освітній Хаб Хмельниччини:
- навчання актуальним IT-професіям, робочим спеціальностям тощо;
- визначення на основі власних здібностей схильностей до конкретних професій за допомогою штучного інтелекту;
- оволодіння українською та англійською мовами;
- підвищення кваліфікації освітян;
- емоційна підтримка та перша медична допомога;
- найзатребуваніші навички ХХІ століття серед роботодавців;
Молитва - це наше спасіння. У переддень великого свята - Воскресіння Христового, ми щиро молимося за наш народ, неньку Україну, за наше майбутнє і за всіх людей. Нехай Господня ласка зійде на увесь світ і осяє його добром і щирою любов'ю! Христос воскрес!